Rozpocznij odpowiadając na pytania | Risify.pl

Pomóż nam dobrać odpowiedniego terapeutę dla Ciebie 

Ania
Ania
Czytaj więcej
Dziękuję za wsparcie w kryzysowej sytuacji. Czułam się zaopiekowana. Wspaniały psycholog, pełna empatii. Skuteczna terapia, poprawiła jakość mojego życia.
Marta
Marta
Czytaj więcej
Świetni specjaliści z dużym zaangażowaniem. Doskonale potrafią wejść w relację, dając poczucie bezpieczeństwa.
Bartosz
Bartosz
Czytaj więcej
Dobry, rzeczowy kontakt z wytycznymi i planem terapii. Polecam!
Aneta
Aneta
Czytaj więcej
Bardzo pozytywne pierwsze wrażenie, żywię wielkie nadzieje w pokonaniu naszego problemu. Wierzę, że z pomocą Risify będzie to łatwiejsze zadanie.
Alicja
Alicja
Czytaj więcej
Odbyta wizyta była bardzo profesjonalna, w miłej atmosferze oraz w poczuciu ,że jest się w miejscu gdzie można otrzymać prawdziwą pomoc i wsparcie. Pani psycholog była rzetelna, słuchająca i bardzo wyczulona na to co mówiłam.
Leszek
Leszek
Czytaj więcej
Pani Karolina jest świetnym specjalistą. W moim odczuciu jest jedną z tych psychoterapeutów, którzy stawiają dobro pacjenta na pierwszym miejscu pomagając mu lepiej zrozumieć siebie oraz to z czym się zmaga.
Robert
Robert
Czytaj więcej
W moim przypadku było tak, że od początku czułem się zrozumiany oraz, że trafiłem do właściwej osoby. Relacja terapeutyczna z Panią Karoliną jest dla mnie bardzo ważna i dostrzegam wartość jaką wniosła nasza współpraca w moim życiu.
Natalia
Natalia
Czytaj więcej
Uczęszczam na terapię od kilku miesięcy, a już dostrzegam wyraźną zmianę w moich relacjach z innymi, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.
Katarzyna
Katarzyna
Czytaj więcej
Terapia pomogła mi zmienić w sobie przekonania i ograniczyć obawy, na których przezwyciężenie straciłem już nadzieję. Współpraca online z odpowiednim psychoterapeutą jest dla mnie bezcenna.
©2023 Risify.pl